fbpx

Transport na lotnisko

O transferach

Zapraszamy do skorzystania z usług transportu na lotnisko Poznań oraz innych miast do dowolnego portu lotniczego w Polsce, Niemczech i Czechach, a także powrót z lotniska do wybranego miasta. Organizowany przez nas transport na lotnisko jest nowoczesny, komfortowy i bezpieczny. W zależności od potrzeb nasz samochód lub bus na lotnisko przyjeżdża zgodnie z rozkładem lotów linii lotniczych Wizzair, Ryanair, Germanwings oraz innych przewoźników. Dzięki temu możecie Państwo ograniczyć do minimum czas spędzony na lotnisku w oczekiwaniu na swój transport.

Transport na lotnisko oraz transport z lotniska realizujemy, podchodząc indywidualnie do potrzeb każdego Klienta. Umożliwiamy dowóz do portu lotniczego z dowolnego miejsca oraz odwiezienie podróżnych z jednego ze wskazanych lotnisk pod dowolny adres. Ponadto indywidualnie dopasowany przejazd może uwzględniać jazdę autostradą oraz dowolną ilość postojów.

Transport na lotnisko wykonujemy przy pomocy profesjonalnych kierowców. Dzięki aktywnej współpracy z naszym partnerem firmą BaMar mamy do dyspozycji 8 osobowe busy marki Mercedes Vito Tourer z 2018 roku oraz 9-cio osobowe busy marki Renault Trafic z 2017, którymi w komfortowych warunkach przewieziemy Państwa w wyznaczone miejsce.

 

Transport na lotnisko:

 • Poznań – Berlin Tegel (TXL) – Poznań; od 600 zł
 • Poznań – Berlin Schonefeld (SXF) – Poznań; od 600 zł
 • Poznań – Warszawa – Poznań; od 600 zł
 • Wrocław – Berlin – Wrocław; od 730 zł
 • Wrocław – Poznań – Wrocław; od 330 zł
 • Konin – Poznań – Konin; od 280 zł
 • Koszalin – Poznań – Koszalin; od 410 zł
 • Olsztyn – Poznań – Olsztyn; od 550 zł
 • Toruń – Poznań – Toruń; od 350 zł
 • Zielona Góra – Poznań – Zielona Góra; od 340 zł
 • Gorzów Wlkp – Poznań – Gorzów Wlkp; od 420 zł
 • Gniezno – Poznań – Gniezno; od 180 zł

transport z lotniska już od 180 zł.
Transport na lotnisko Poznań

Zawsze realizujemy Usługi na czas. Przed jej wykonaniem przygotowujemy wycenę, uwzględniając szczególne preferencje w kwestii ilości podróżujących, godziny i miejsca odbioru oraz ilości, czasu i miejsc postojów. Możemy także zrealizować transport na lotnisko złożony, zapewniając odbiór podróżnych z różnych miejsc.

Szczegółowych informacji chętnie udzielimy Państwu telefonicznie lub drogą mailową. Gorąco zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i wcześniejszej rezerwacji miejsc.

Transport na lotnisko z Odwózka.pl – dlaczego warto z nami współpracować?

 

Spośród licznych zalet płynących ze skorzystania z proponowanej przez nas usługi transportu z lotniska lub transportu na lotnisko wymienić należy przede wszystkim:

 • kulturalnych, profesjonalnych kierowców, posiadających wieloletnie doświadczenie w swojej pracy, którzy dowiozą Państwa do celu w pełni bezpiecznie oraz z troską o komfort,
 • nowoczesne i niezawodne busy od Renault oraz Mercedesa, posiadające ważny przegląd oraz ubezpieczenie,
 • szereg udogodnień w drodze na lotnisko znajdujących się na wyposażeniu pojazdów, takich jak: klimatyzacja, wygodne, regulowane fotele z zagłówkami (każdy z nich posiada własny pas bezpieczeństwa), bezprzewodowy internet oraz gniazdka umożliwiające naładowanie telefonu czy tabletu,
 • punktualność – w przypadku umówienia z nami konkretnej godziny odbioru, zawsze jesteśmy na miejscu o czasie.

Ponadto, decydując się na transport na lotnisko realizowany przez naszą firmę, zyskują Państwo także gwarancję precyzyjnego dopasowania parametrów usługi do indywidualnych potrzeb. Szybko i sprawnie dowieziemy Państwa pod uzgodniony adres z uwzględnieniem dowolnych dodatkowych lokalizacji po drodze.

Z nami zawsze wiadomo, jaka jest cena za transport z lotniska lub na lotnisko

 

Aby poznać szacowany koszt transportu na lotnisko, wystarczy jeden telefon. Podczas rozmowy ustalimy z Państwem wszelkie istotne czynniki dotyczące usługi (m.in. długość trasy koniecznej do pokonania, liczbę punktów przystankowych czy też przewożonych osób) i na tej podstawie sporządzimy precyzyjne wyliczenie.

Transportu na lotnisko Poznań – Do kogo skierowana jest usługa?

 

Naszą ofertę transportu na lotnisko kierujemy zarówno do pojedynczych osób jak i zorganizowanych grup 3 do 8 osobowych. Obsługujemy wyjazdy z Poznania i całego województwa wielkopolskiego do dowolnego portu lotniczego w Polsce, Czechach lub Niemczech. Realizujemy również powroty z tych portów do Państwa miejsca zamieszkania w Wielkopolsce.

Jeśli zatem zainteresowała Państwa możliwość transferu na lotnisko za pośrednictwem naszej firmy, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

ZADZWOŃ DO NAS

505 24 24 54

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

bok@odwozka.pl