fbpx

Kierowca na wesele

Transport gości weselnych

Ślub i wesele to w życiu każdej rodziny wydarzenia bardzo podniosłe i niezwykłe. Jest oznaką chęci przynależności do rodziny oraz sposobem na pogłębienie więzi rodzinnych.

Jego planowanie to jedno z najbardziej stresujących zadań w naszym życiu. Już widzimy oczami wyobraźni wzrok gości skierowany właśnie na nas. Nic dziwnego, że jest to jeden z najważniejszych dni w życiu, a nasze oczekiwania są ogromne.
Zaplanowanie wesela w najdrobniejszych szczegółach to duże wyzwanie dla pary młodej i jej najbliższych. Termin, stroje państwa młodych, kwiaty, zaproszenia, wybór orkiestry, fotografa, wybór sali, jadłospis, kierowca na wesele i tak bez końca…

Warto zatem zadbać, aby ten dzień był właśnie taki, jak tego pragniemy. Tyle spraw naraz a do tego jeszcze trzeba pomyśleć jak zapewnić transport gościom weselnym do domu lub nocleg po zabawie.
My chętnie w tym pomożemy. Transport gości weselnych do domu po dobrej zabawie będzie na pewno mile widziany. Każdy z nich zastanawia się przecież jak dojechać na salę z kościoła oraz jak z niej wrócić do domu?

Dzięki aktywnej współpracy z naszym partnerem firmą BaMar mamy do dyspozycji 8 osobowe busy marki Mercedes Vito Tourer z 2018 roku oraz 9-cio osobowe busy marki Renault Trafic z 2017, którymi w komfortowych warunkach nasz kierowca przetransportuje gości weselnych we wskazane miejsca na terenie Polski oraz za granicą. Usługę dopasowujemy do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Naszą ofertę realizujemy również dla gości uczestniczących w bankietach, przyjęciach okolicznościowych czy innego rodzaju spotkaniach.

Przewóz gości weselnych z Odwózka.pl – najważniejsze zalety współpracy

Do podstawowych atutów oferowanego przez naszą firmę transportu gości weselnych zaliczyć należy przede wszystkim nowoczesną flotę busów marki Mercedes oraz Renault, doświadczonych, dbających o komfort i bezpieczeństwo podróży kierowców na wesele, a także samochody wyposażone w liczne udogodnienia, obejmujące m.in. regulowane fotele (każdy z własnym pasem bezpieczeństwa), klimatyzację, gniazdka do ładowania urządzeń elektrycznych czy też internet bezprzewodowy.

Ponadto jako firma doświadczona i działająca w branży przewozu gości weselnych od wielu lat, zapewniamy bardzo dużą elastyczność usługi. W przypadku każdego podejmowanego zlecenia nasi kierowcy na wesele nie tylko precyzyjnie dopasowują się do potrzeb naszych klientów, ale również sami podpowiadamy, w jaki sposób optymalnie zaplanować transport gości weselnych.

Wesela mają to do siebie, że bardzo często skupiają krewnych i znajomych pary młodej z najróżniejszych stron Polski. Dodatkowo ich goście są zwykle w bardzo niejednolitym wieku i na różnych etapach życia, w związku z czym ciężko dogodzić wszystkim, oferując tylko jedną możliwą godzinę powrotu z imprezy. Aby temu zaradzić i zorganizować dla wszystkich gości weselnych w pełni wygodny transport, nasza firma proponuje wiele sprawdzonych rozwiązań, m.in. możliwość:

  • wynajmu kilku kierowców na wesele, busów lub samochodów i wyznaczenia dla każdego z nich innej trasy,
  • uzgodnienia wielu kursów (każdego o innej godzinie) z miejsca, w którym odbywa się wesele do hotelu lub innej wskazanej lokalizacji – dzięki temu małżeństwa z dziećmi lub osoby starsze będą mogły opuścić uroczystość wcześniej niż pozostali goście,
  • planowania trasy przejazdu z uwzględnieniem wielu przystanków, aby wszystkich gości weselnych zebrać w możliwe jak najbardziej dogodnej dla nich lokalizacji.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Proponujemy transport gości weselnych w pełni dopasowany do Twoich oczekiwań!

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

ZADZWOŃ DO NAS

505 24 24 54

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

bok@odwozka.pl