fbpx

Przewóz pracowników

O usłudze

Szkolenie pracowników i integracja zespołów to inwestycja w dobrą przyszłość twojej firmy. Jej efektem powinny być lepiej zgrane zespoły, mniej podatne na wewnętrzne konflikty, a także wzrost efektywności zarządzania zasobami. Działania te powinny również zwiększyć identyfikacje pracowników z firmą i pobudzić ich zaangażowanie w życie firmy.

W każdym przypadku pracodawca oczekuje podniesienia kwalifikacji swoich pracowników, poprawy jakości wykonywanych działań, większej kreatywności oraz większego zaangażowania w rozwój firmy. Wszystko to ma przynieść podniesienie jakości usług oraz poprawić konkurencyjność przedsiębiorstwa na rynku.

Obecnie coraz więcej firm wysyła swoich pracowników na szkolenia, oraz imprezy integracyjne poza ich miejscem pracy. W takich sytuacjach konieczne jest zorganizowanie transportu pracowników, którym wszyscy bezpiecznie dojadą na miejsce, a następnie wrócą do domów. Nasza firma może zaoferować przewóz pracowników na konferencje oraz inne imprezy integracyjne. Mamy do dyspozycji busy marki Mercedes i Renault, którymi w komfortowych warunkach przewieziemy pracowników, gości firmowych czy inne grupy we wskazane miejsce.

Realizujemy również specjalne zamówienia związane z przewozem pracowników na targi, jak również przewozem gości targowych, którzy wymagają bezpiecznego transferu do jak i z miasta.

Dzięki aktywnej współpracy z naszym partnerem firmą BaMar możemy zaproponować przewóz pracowników następującymi pojazdami:

 

  • Mercedes Vito Tourer 8-mio osobowy z 2018
  • Mercedes Vito Tourer 8-mio osobowy z 2018
  • Renault Trafic 9-cio osobowy z 2017
  • Renault Trafic 9-cio osobowy z 2016
  • Renault Trafic 9-cio osobowy z 2016
  • VW Crafter 9-cio osobowy z 2016

Przewóz pracowników Poznań

Bezpieczny przewóz pracowników

Nie ma nic ważniejszego od bezpieczeństwa na trasie, jeśli chodzi o przewóz pracowników na konferencje lub imprezę integracyjną. Dlatego współpracujemy wyłącznie z doświadczonymi przewoźnikami. Posiadają oni w pełni nowoczesną, zadbaną flotę pojazdów. Regularnie serwisowane busy są gwarancją szybkiego, ale przede wszystkim bezpiecznego dotarcia na miejsce. Transportem pracowników zajmują się wykwalifikowani oraz uprzejmi kierowcy, którzy dbają o wszystkie kwestie związane z podróżą: wybierają sprawdzone trasy, dostosowują się do warunków na drodze, przestrzegają wszystkich przepisów itd. Dzięki temu pasażerowie mogą się zrelaksować i oczekiwać bezproblemowego dotarcia pod wskazany adres. Dowóz pracowników w naszym wykonaniu będzie terminowy, przyjemny, a także wyjątkowo tani.

Przewóz pracowników – Jak wygląda cennik przewozu pracowników na konferencje lub imprezę integracyjną?

Cena za przewóz pracowników ustalana jest za każdym razem indywidualnie, jeszcze przed wyruszeniem w drogę. Pod uwagę bierzemy różne czynniki, takie jak: liczbę przewożonych osób, przebyte kilometry, czas potrzebny do realizacji. Oprócz tego oferujemy, możliwość wybrania najbardziej komfortowej trasy. Nasi kierowcy zaproponują kilka sposobów przewozu pracowników na miejsce, ale to do przewożonej firmy należy podjęcie ostatecznej decyzji. Trasy opracowywane są w taki sposób, aby nie obciążały budżetu przeznaczonego na wyjazd.

Zachęcamy do skontaktowania się z nami (505 24 24 54, bok@odwozka.pl) w celu ustalenia szczegółów usługi. Nasi przedstawiciele odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące transportu pracowników.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

ZADZWOŃ DO NAS

505 24 24 54

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

bok@odwozka.pl