fbpx

Prywatny kierowca

Wynajem kierowcy szofera

Wynajem prywatnego kierowcy

Dziś trudno o doświadczonego, godnego zaufania i solidnego prywatnego kierowcę, któremu można powierzyć swoje auto. Ten kto potrzebował wynająć prywatnego szofera lub kierowcę prezesa na pewno potwierdzi te słowa. Czasem z przyczyn zdrowotnych, czasem w związku ze spotkaniem towarzyskim a czasem w wyniku urlopu lub niedyspozycji pracownika nie ma komu odwieźć prezesa czy gości firmy np.: na lotnisko, dworzec PKP czy spotkanie biznesowe.

Nasza firma zapewni Państwu kierowców osobistych na zastępstwo, na czas urlopu, w nagłych i nieprzewidzianych sytuacjach we firmie czy niedyspozycji swoich pracowników. Nie potrzebujecie Państwo rekrutować nowych pracowników, oszczędzacie czas i pieniądze a my wyciągamy Was z chwilowej opresji związanej z niedotrzymaniem umowy lub wcześniejszych ustaleń.

Oferta Prywatnego kierowcy:

  • Prywatny szofer prezesa
  • wynajem samochodu z kierowcą
  • Dyskrecja i doświadczenie
  • Planowanie trasy
  • Kierowca zna język polski, angielski i rosyjski

Oferujemy wynajem samochodu z kierowcą a także doświadczonych i profesjonalnych prywatnych kierowców, którym można powierzyć odwiezienie prezesa czy odprowadzenie samochodu we wskazane miejsce. Działamy szybko ale bezpiecznie przy zachowaniu wszystkich przepisów o ruchu drogowym. Elastycznie podchodzimy do potrzeb naszych klientów. Tworzymy usługi dostosowane i skrojone na miarę potrzeb naszego kontrahenta. Państwa osobisty szofer będzie dyskretny i wykwalifikowany. Dostarczy Państwa na czas uwzględniając przy planowaniu trasy utrudnienia na drodze. Dzięki temu możecie Państwo mieć pewność, że Wy lub wasi kluczowi klienci trafią w wyznaczone miejsce na czas. Ponadto nasz kierowca osobisty posługuje się językiem angielskim i rosyjskim dzięki czemu możecie zamówić przewóz również dla swoich gości specjalnych.

Serdecznie zapraszamy do współpracy i wynajęcia prywatnego kierowcy szofera wypożyczalnie samochodów (rent a car), które chcą podstawić auto pod dom klienta, firmy ubezpieczeniowe, dealerów samochodów, myjnie samochodowe, serwisy aut, oraz wszystkie inne firmy, które potrzebują doświadczonych kierowców.

Zapraszamy również do skorzystania z naszych nocnych kierowców – night drivers, którzy bezpiecznie odwiozą Was i wasze auto pod dom po zakończonym spotkaniu towarzyskim. Szczegóły znajdziecie na https://odwozka.pl/odprowadzanie-samochodu/

Zadzwoń do nas na numer: 505 24 24 54 a my zajmiemy się resztą!

Usługa prywatnego kierowcy realizowany jest w Poznaniu, Wrocławiu i Krakowie.

Wynajem prywatnego kierowcy

ZADZWOŃ DO NAS

505 24 24 54

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

bok@odwozka.pl