fbpx

Odwożenie auta na myjnie

Mycie auta Poznań

Jesienna i zimowa pogoda nie sprzyjają utrzymaniu auta w czystości. Śnieg na karoserii, zamarznięte szyby, brudna tapicerka, ubrudzone piaskiem i błotem koła. Polskie drogi pełne dziur, kolein i nierówności sprzyjają zaleganiu kałuż, błota czy soli. W takich okolicznościach raczej trudno o utrzymanie auta w czystości. Wystarczy wyjechać na ulicę, aby auto było brudne.

Jeżeli nie masz czasu na umycie auta czy pranie tapicerki, a potrzebujesz samochód na uroczystość rodzinną lub zbliżają się święta, a Ty jesteś zajęty zupełnie innymi rzeczami, myjnia mobilna jest dla Ciebie, my zajmiemy się twoim autem.

Skorzystanie z tej usługi polecamy szczególnie osobom, które chcą profesjonalnie i przede wszystkim szybko umyć swój samochód. Korzystając z usługi odwożenie auta na myjnie, możesz mieć pewność, że samochód będzie bezpiecznie odstawiony do myjni, właściwie umyty i sprzątnięty oraz odwieziony we wskazane miejsce w ustalonym czasie. Na specjalne życzenie zajmujemy się również praniem tapicerki.

Myjnia mobilna oferuje:

  • mycie samochodów osobowych
  • kompleksowe czyszczenie samochodów
  • pranie tapicerki
  • odbiór samochodu od klienta i odwiezienie go po umyciu
  • oferty specjalne dla firm

Mycie auta poznań – jest to usługa, podczas której odwozimy wasz samochód na myjnie

Jak myjnia mobilna wygląda w praktyce?

Aby skorzystać z usługi myjnia mobilna, wystarczy zadzwonić do naszych doradców. Czekają oni na zamówienia pod numerem telefonu 505 24 24 54. W trakcie rozmowy należy podać niezbędne dane, czyli imię oraz adres spotkania. Możesz również podać wygodną dla Ciebie godzinę odwożenia auta na myjnię. Nasi kierowcy pojawią się w umówionym terminie, aby odebrać samochód, a następnie odstawić go do myjni.

Jak długo trzeba czekać na powrót pojazdu z myjni mobilnej?

Wiele zależy od tego, jakie zabiegi pielęgnacyjne muszą zostać przeprowadzone. Im jest ich więcej, tym bardziej wydłuża się czas oczekiwania. W ofercie mamy takie usługi jak pranie tapicerki, czyszczenie dywaników itp. Usługa Zamów myjnię kończy się wraz z oddaniem czystego samochodu z powrotem do jego właściciela. Zapewniamy, że zostanie on odstawiony na miejsce natychmiast po zakończeniu mycia – lub o godzinie ustalonej z góry, jeśli będzie to wygodniejsza dla Ciebie opcja. Rozliczysz się z nami na samym końcu. Przyjmujemy zarówno gotówkę, jak i płatności kartą. Jeśli będziesz potrzebować rachunku, skorzystaj z formularza dostępnego w naszym serwisie internetowym.

Czy odwożenie auta na myjnie gwarantuje bezpieczeństwo?

Zatrudniamy wyłącznie doświadczonych kierowców. Dzięki temu nie musisz martwić się o bezpieczeństwo pojazdu w trakcie korzystania z usługi myjni mobilnej. Nasi przedstawiciele dbają o odwożenie auta na myjnie w profesjonalny sposób, pilnują również zabiegi pielęgnacyjne. Podczas powrotu unikają tras, które mogłyby spowodować ponowne zabrudzenie samochodu. Myjnia mobilna jest więc świetnym pomysłem w momencie, w którym chcesz zaoszczędzić czas i cieszyć się lśniącym autem podstawionym pod dom.

Oprócz bezpieczeństwa na trasie możemy zagwarantować też wykonanie kompleksowego czyszczenia samochodu. W skład usług mobilnej myjni wchodzi nie tylko mycie, ale również np. pranie tapicerki, sprzątanie bagażnika czy wyrzucenie śmieci. W ten sposób pojazd staje się czysty zarówno z zewnątrz, jak i od wewnątrz. Zamówienie myjni zapewnia zatem gruntowne wysprzątanie samochodu!

Mycie auta Poznań – dla kogo przeznaczona jest usługa

Naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych oraz firm. Prywatni właściciele samochodów mogą chcieć skorzystać z odwiezienia auta na myjnię m.in. przed świętami, ważnymi uroczystościami, wypadami na wakacje (lub po powrocie z nich) i innymi wydarzeniami. Zyskują w ten sposób czas, który mogą spożytkować na ważniejsze czynności. Jednak myjnia mobilna jest przede wszystkim wygodna – obowiązek wyczyszczenia samochodu można oddelegować komuś innemu, kto dopilnuje wszystkich szczegółów!

Do zamawiania odwożenia auta na myjnie zapraszamy też przedstawicieli przedsiębiorstw. Przygotowaliśmy specjalne oferty dla firm, które obejmują m.in. zniżki na pranie tapicerki czy dodatkowe usługi. Dzięki temu firmowa flota pojazdów będzie lśnić przez cały czas, co jest szczególnie ważne zwłaszcza przy samochodach przeznaczonych do podróży z klientami albo do klientów.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, skontaktuj się z nami telefonicznie lub poprzez formularz zamieszczony na stronie. Nasi doradcy z przyjemnością przygotują wycenę zlecenia oraz udzielą bardziej szczegółowych informacji. Serdecznie zapraszamy do zadawania nam pytań!

Pozwól nam zadbać o dobry wygląd i kondycję twojego auta.

ZADZWOŃ DO NAS

505 24 24 54

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

bok@odwozka.pl