fbpx

Odprowadzanie samochodu Kraków

Organizujesz imprezę na mieście? Wybierasz się na kolację do centrum lub poza miasto i nie wiesz, jak potoczą się wydarzenia wieczoru? Potrzebujesz samochodu następnego dnia, ale nie masz czasu, żeby odstawić go pod dom? Z przyjemnością zadbamy o Twój komfort! W kwestii takiej jak odprowadzanie samochodów, Kraków i okolice są dla naszej firmy jedną z kluczowych miejscowości. Dzięki świetnemu rozeznaniu naszych kierowców w topografii tego miasta oraz ich dużej dostępności na jego terenie, klientom jesteśmy w stanie zagwarantować usługi wykonywane szybko i w pełni profesjonalnie. Podczas realizacji w dużym stopniu skupiamy się także na Twoim komforcie, zapewniając Ci możliwość opłacania przejazdu niemal dowolnymi metodami. Za odwożenie samochodu w obrębie Krakowa możesz zapłacić nie tylko gotówką, ale również kartą debetową lub kredytową, telefonem, lub skorzystać z obsługiwanych przez nasze terminale kodów BLIK.

Odprowadzanie samochodu Kraków i okolic – jak zamówić kierowcę?

Cała procedura zamawiania usługi ogranicza się do jednego telefonu, podczas którego dokonujesz z konsultantem podstawowych ustaleń, takich jak czas i lokalizacja odbioru pojazdu oraz docelowe miejsce przewozu. Jeśli sobie tego życzysz, już podczas pierwszej rozmowy możemy oszacować także całkowite koszty odwiezienia samochodu, bazując na przekazanych nam informacjach.

Jak szybko jesteśmy w stanie dojechać pod wskazaną lokalizację w Krakowie?

Standardowo deklarowany przez nas czas oczekiwania nie przekracza 45 minut od chwili przyjęcia zgłoszenia przez konsultanta. W praktyce jednak w olbrzymiej większości przypadków na miejsce dojeżdżamy w ciągu niespełna pół godziny. Różnica w rzeczywistym a deklarowanym czasie przyjazdu wynika z tego, że musimy liczyć się z czynnikami znajdującymi się poza naszą kontrolą, takimi jak np. trudne warunki na drogach czy duże obłożenie, które mogą powodować mniejszą niż zwykle dostępność kierowców.

Zamawiając odprowadzanie samochodu Kraków, rekomendujemy zadzwonić do nas przed planowanym spotkaniem, kolacją czy wyjściem na miasto, by umówić się na konkretną godzinę odbioru. Dzięki temu zyskasz gwarancję punktualnego pojawienia się naszego pracownika pod wskazanym przez Ciebie adresem. Jednocześnie należy nadmienić, że w ramach bazowej ceny naszej usługi uwzględniamy także 10-minutowy czas oczekiwania na klienta, dzięki czemu nie musisz kurczowo pilnować godziny i pośpiesznie żegnać się ze znajomymi, kiedy kierowca zjawi się na miejscu.

Odprowadzanie samochodu Kraków – jak to działa?

Jeśli chodzi o Kraków i okolice, samochody odwozimy o dowolnej porze dnia i nocy, przez cały tydzień oraz we wszystkie dni świąteczne. Na naszych kierowców możesz liczyć zatem niezależnie od jakichkolwiek niesprzyjających okoliczności. Wystarczy jeden telefon, aby już po krótkiej chwili – wraz ze swoim samochodem – znaleźć się bezpiecznie w domu. Oferujemy odprowadzanie pojazdów w Krakowie i okolicach, serdecznie zapraszamy do współpracy!

Odprowadzanie samochodu Kraków

ZADZWOŃ DO NAS

505 24 24 54

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

bok@odwozka.pl

Strona na sprzedaż

Na sprzedaż jest domena, gotowa strona oraz wypracowana pozycja w wyszukiwarce Google w mieście Poznań, Wrocław i Kraków. W gratisie dołączam również drugą domenę odprowadzanieauta.pl, która również zgarnia ruch dla tych usług.

tel. 508 929 049