fbpx

Odwożenie samochodu

Odwozimy auta w okolicy tych miast

Jednym z głównych obszarów działalności naszej firmy jest właśnie stolica Wielkopolski. W obrębie tego miasta jesteśmy w stanie zapewnić Ci szybki dojazd pod wskazany adres, a dzięki doskonałej znajomości topografii bez trudu dowieziemy Cię pod dom lub do dowolnego innego celu. Nawet przy ciężkich warunkach panujących na drodze lub niskiej dostępności kierowców, czas potrzebny na dotarcie do Ciebie naszego pracownika nie powinien przekroczyć 45 minut.

Odprowadzanie samochodów jesteśmy w stanie przeprowadzić z dowolnej lokalizacji znajdującej się w mieście lub okolicach. Może to być m.in. przejazd:

  • Z kolacji w centrum miasta do Twojego domu na obrzeżach miasta,
  • Z imprezy urodzinowej w mieście do Twojego domu w promieniu 70 km od Poznania,
  • z lotniska lub na lotnisko wraz z bagażami,
  • na myjnię i z powrotem, kiedy nie masz dość dużo czasu, aby samodzielnie wyczyścić auto,
  • do wulkanizatora, serwisu samochodowego lub stacji kontroli pojazdów na przegląd,
  • na wesele, komunię, chrzciny czy jakiekolwiek inne spotkanie rodzinne lub imprezę.

Decydując się na odwożenie samochodu przy współpracy z naszą firmą, masz pewność profesjonalnie i kompleksowo wykonanej usługi. Realizując przejazdy zarówno na terenie stolicy Małopolski, jak i w pozostałych miastach objętych naszym zasięgiem, zawsze dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Ci pełen komfort powrotu do domu.

W celu zamówienia kierowcy na odprowadzanie auta wystarczy jeden telefon. Oprócz możliwości zapłaty gotówką, naszym klientom udostępniamy także opcję wygodnych płatności elektronicznych, za pośrednictwem terminala obsługującego wszystkie najpopularniejsze rodzaje kart debetowych i kredytowych. Alternatywnie opłatę za przejazd możesz dokonać także telefonem lub kodami BLIK. Dzięki temu podczas odwożenia samochodu nie musisz po drodze zahaczać żadnych bankomatów, niepotrzebnie wydłużając podróż.

Wśród mieszkańców stolicy Dolnego Śląska oraz okolic nasza firma cieszy się doskonałą renomą. Odwożenie samochodu jest usługą, którą w ramach tego obszaru realizujemy w dni powszednie w godzinach 9:00 do 03:00 oraz w weekendy od 9:00 do 03:30, z uwzględnieniem świąt. Niezależnie od tego, w jaki dzień i o której godzinie potrzebujesz naszej pomocy, wystarczy jeden telefon, aby nasz kierowca zjawił się pod wskazanym przez Ciebie adresem. W trakcie trwania rozmowy ustalimy z Tobą nie tylko dokładną lokalizację odbioru odprowadzanego auta, ale również preferowane godziny podjazdu oraz adres punktu docelowego i miejsca przystanków na trasie (w przypadku gdy chcesz przy okazji podwieźć do domu kogoś ze swoich znajomych). Na Twojej życzenie oszacujemy także koszty usługi, żebyś mógł zorientować się w nich jeszcze przed wykonaniem usługi z naszej strony.

Jeśli zatem planujesz spotkanie towarzyskie lub wyjazd, z którego z dowolnych powodów nie powinieneś wracać samodzielnie prowadząc auto, zgłoś się do nas. Gwarantujemy Ci bezpieczny i komfortowy powrót do domu z zachowaniem pełnej troski o dobro Twoje i Twojego samochodu.