fbpx

Odprowadzenie auta na wymianę opon lub do serwisu

Wymiana opon Poznań

Pojazdy poruszające się po naszych drogach muszą przechodzić okresowo przegląd techniczny. Od sprawności twojego pojazdu zależy bezpieczeństwo nie tylko twoje i bliskich ale także innych uczestników ruchu drogowego. Do tego zmieniające się pory roku sprawiają, że dwa razy w roku musimy zmieniać ogumienie w naszym ulubionym samochodzie. Producenci rekomendują wymianę opon na zimowe gdy temperatura powietrza spada poniżej 7 stopni Celsjusza w ciągu dnia. Najprawdopodobniej nocą możemy się wtedy spodziewać spadku temperatury poniżej 0, opadów śniegu i przygruntowych przymrozków. Wtedy lepiej mieć już na kołach zimowe opony.

Inaczej sytuacja ma się w przypadku wymiany opon na sezon letni. Eksperci przyjęli zasadę wymiany opon na letnie, jeśli przez okres 1-2 tygodni temperatura w nocy utrzymuje się powyżej 4-6 stopni Celsjusza.

Spędzanie kilkudziesięciu minut w kolejce na sezonową wymianę opon lub okresowy przegląd to koszmar każdego kierowcy. Jeśli nie chcesz odrywać się od swoich codziennych spraw lub po prostu jesteś zbyt zajęty innymi obowiązkami, zlecić takie zadania właśnie Nam. Możesz mieć pewność, że pojazd dotrze bezpiecznie do wskazanego serwisu i w ustalonym czasie. Gwarantujemy przystępne ceny oraz dopasowanie zakresu obsługi do indywidulanych potrzeb. Oferta przeznaczona jest również dla firm, które nie chcą odrywać swoich pracowników od realizacji powierzonych im zadań.

Na czym polega usługa wymiana opon z dojazdem w Poznaniu?

Zamówienie kompleksowej usługi odbywa się telefonicznie. W trakcie rozmowy wystarczy podać kilka podstawowych informacji (imię, adres odbioru oraz docelowy itp.), a następnie poczekać na naszego przedstawiciela. Od tego momentu nie musisz się już niczym zajmować. Zabierze on samochód na wymianę opon najkrótszą możliwą trasą. Na miejscu dopilnuje, aby serwis wywiązał się ze wszystkich zobowiązań. Samochód wraz z nowymi oponami zostanie odstawiony natychmiast po zakończeniu prac pod wskazany adres.

Co ważne rozliczenie się z kierowcą po dojeździe odbywa się w wygodny dla Ciebie sposób. Przyjmujemy zarówno gotówkę, jak i karty płatnicze, kody BLIK czy płatności telefonem. Dzięki naszym nowoczesnym terminalom możesz zapłacić dokładnie tak, jak chcesz. Po skorzystaniu z usługi możemy wystawić rachunek – w tym celu wystarczy skorzystać z formularza dostępnego na stronie internetowej. Faktura zostanie wysłana na podany adres.

Zalety dojazdu na wulkanizację w celu wymiany opon

Proponowana przez nas usługa jest przede wszystkim świetnym sposobem, by zaoszczędzić czas. Dzięki wymianie opon z dojazdem nie trzeba samemu szukać wolnego terminu, aby spędzić nawet do kilku godzin w serwisie. Wszystkim zajmą się nasi przedstawiciele, odciążając Cię od tego obowiązku. To także doskonałe rozwiązanie dla przedsiębiorstw utrzymujących własną flotę pojazdów. Zamiast odciągać załogę od pracy w celu wykonania banalnej, lecz czasochłonnej czynności, można wymienić opony z pomocą naszych doświadczonych kierowców. Czas oczekiwania na wykonanie usługi wynosi zaledwie od 45 do 60 minut, ale można też umówić się na z góry określony termin znacznie wcześniej. Polecamy takie rozwiązanie!

Z pewnością zainteresuje Cię też fakt, że dojazd wyceniany jest indywidualnie – na podstawie informacji podanych podczas rozmowy z naszym doradcą. Serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego (505 24 24 54) lub mailowego (bok@odwozka.pl), aby otrzymać więcej informacji na ten temat.

Wymiana opon Poznań – bez wychodzenia z domu

ZADZWOŃ DO NAS

505 24 24 54

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

bok@odwozka.pl