fbpx

Night driver

Nocny kierowca

O nocnym kierowcy

Czy komuś z Państwa zdarzyło się zostawić auta po spotkaniu towarzyskim, kolacji ze znajomymi, czy koncercie swojej ulubionej gwiazdy pod klubem, domem czy po prostu w obcym miejscu? Jeśli tak, to doskonale wiecie co znaczy obudzić się w swoim domu z myślą o tym, że trzeba jechać odebrać samochód, zaparkowany często daleko od domu…

A czy ktoś z Państwa chociaż raz nie był tzw.: „kierowcą na powrót”? Dobra zabawa to jedno, ale rozsądek, bezpieczeństwo i odpowiedzialność za powrót po spotkaniu to drugie. Czy jednak warto rezygnować z dobrej zabawy jeśli rozwiązanie jest banalnie proste?

Usługa Night driver:

  • Night driver Poznań – godziny: 9:00 – 03:00
  • Night driver Kraków – godziny: 9:00 – 03:00
  • Night driver Wrocław – godziny: 9:00 – 03:00

W weekendy do 3:30.

Późniejsze odwózki nocny kierowca realizuje po wcześniejszej rezerwacji

Night driver – usługa nocnego kierowcy

Nasz serwis ma dla Państwa doskonałe rozwiązanie w takiej sytuacji.
Ty dobrze się bawisz a my odwozimy Ciebie i twoje auto pod dom. Od teraz budząc się rano po udanej zabawie możesz odetchnąć i nie martwić się już o swoje auto. Będzie bezpiecznie zaparkowane pod twoim domem.Nasi nocni kierowcy – night drivers doskonale znają topografię Poznania, Wrocławia czy Krakowa. Wystarczy, że zadzwonicie Państwo przed spotkaniem, podacie miejsce i godzinę odbioru oraz miejsce odwiezienia waszego samochodu a my zajmiemy się resztą. Night drivers bezpiecznie odwiozą Was i Wasze auto pod dom po imprezie, kolacji czy urodzinach u znajomych.

Oferujemy doświadczonych i profesjonalnych nocnych kierowców, którym można powierzyć auto by odwieźć Was we wskazane miejsce. Działamy szybko i bezpiecznie przy zachowaniu wszystkich przepisów o ruchu drogowym. Elastycznie podchodzimy do potrzeb naszych klientów. Jeśli trzeba zabierzemy również twoich znajomych. Nasi nocni kierowcy są dyskretni i wykwalifikowani oraz dbają o komfort podróży swoich pasażerów.

Realizujemy kursy powyżej 4 km pomiędzy punktem odbioru a odprowadzeniem pojazdu. Od poniedziałku do piątku możesz na nas liczyć od 9:00 do 3:00 a w weekendy do 3:30. Późniejsze odwózki realizujemy tylko po wcześniejszej rezerwacji.

Zadzwoń do nas na numer: 505 24 24 54 a my zajmiemy się resztą!

Night driver – Wynajem nocnego kierowcy

ZADZWOŃ DO NAS

505 24 24 54

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

bok@odwozka.pl